O nás

Hodnoty Botans

Pri vyslovení slova príroda sa nám v mysli vynorí množstvo definícií. Pre niekoho je prírodou rozkvitnutá lúka, iný si zas okamžite predstaví pokojný les plný storočných stromov, z ktorých sála neskutočná energia. Už od počiatkov našej existencie sme súčasťou prírody a čerpáme z jej zdrojov. Naša moderná spoločnosť začala hľadať možnosti upevnenia svojho zdravia v mnohých smeroch. My v Botans veríme, že nastáva pravý čas vrátiť sa k prírode a jej zdrojom. Príroda má často najlepší liek pre každý náš problém.

 

Botans – tajomstvá, ktoré poznali už naši predkovia

Sme prírodnou lekárňou, ktorá sa snaží čerpať z rokmi overených tradičných poznatkov. Nebojíme sa však do svojich myslí, priestorov a receptúr vpustiť závan modernej vedy, ktorá nám presne prezradí, ako získať ešte lepšie a účinnejšie produkty. Vytvárame a ladíme postupy, ktoré sú efektívne a poskytujú zdraviu to najlepšie, čo môžeme vo svojom prostredí objaviť. Veríme, tak ako naši predkovia, že príroda má pripravenú odpoveď na každú otázku, ktorá sa týka zdravia – duševného i fyzického.

 

Príroda v našich produktoch – bohatstvo, ktoré poznajú celé generácie

To, čo nám príroda ponúka, považujeme za dary. Rastliny v sebe ukrývajú bohatstvo i odolnosť. Každý rok opäť vykvitnú a prinesú so sebou množstvo esencií, ktoré nám umožňujú cítiť sa lepšie. Podpora imunity, vitalita i zlepšenie zdravotného stavu. To všetko sa môže skrývať na rozkvitnutej lúke i v lese. To všetko sa skrýva i v našich produktoch, ktoré starostlivo vytvárame s ohľadom na prírodu i celkové zdravie organizmu. Veríme, že prírodné zdroje nepoznajú kompromisy a sú tou najlepšou možnosťou, po ktorej môžeme siahnuť.

 

Obnoviteľnosť v každej našej myšlienke

Prírodu však nepúšťame len do našich produktov, ale i do svojho srdca a fungovania Botans. Ochrana prírody je pre nás prvoradá. Ak chceme čerpať z bohatstva, ktoré nám naše prostredie ponúka, musíme do neho i niečo vložiť. My v Botans vieme, že ochrana prírody má dnes mimoriadne dôležitú úlohu. Naša planéta je len jedna, a preto musíme využiť maximum energie i zdrojov na jej ochranu nielen pre nás, ale i pre budúce generácie.

Svoje produkty preto balíme do ekobalení, ktoré prírodu nezaťažujú. Nik z nás nechce skončiť po krk zavalený v odpadkoch. Inteligentné riešenia, ktoré by boli šetrné k prírode, sa snažíme hľadať i pri vytváraní nových receptúr našich produktov. Liečivé rastliny sú overené celými generáciami našich predkov, moderné postupy a veda nám z nich zas umožňujú vyťažiť cenné látky šetrne a bez ničenia prírody.

 

Veríme, že na našich stránkach objavíte produkty, ktoré vám umožnia vyťažiť z každého dňa viac krásnych chvíľ. Neustále sa rozvíjame a rastieme. Bude pre nás potešením, ak sa stanete súčasťou našej značky a vpustíte prírodné produkty i do svojho života.